جستجو
عکس بنر
.
نوشته های بنر

سهــراب خـوشــینی

.

انیــماتـور

.

گــرافــیست

. عــکاس تجــربی
Sohrab Khoshini . Animator .  Graphic Designer . Photo Grapher

برنامه‌های هفته گرافیک در خانه هنرمندان ایران

کد خبر : #311
تاریخ انتشار : یکشنبه, 7 اردیبهشت 1393 19:08
تعداد بازدید : 1298
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برنامه‌های هفته گرافیک در خانه هنرمندان ایران
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هفته گرافیک تهران 93

 

 هفته گرافیک تهران 93 ساعت 17 یکشنبه هفتم اردیبهشت ماه درخانه هنرمندان ایران افتتاح می شود.
 به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، روز 27 آوریل در سال 1995 توسط انجمن جهانی طراحان گرافیک AGI روز جهانی طراحی گرافیک نام گذاری شده و سال هاست که انجمن صنفی طراحان گرافیک در این روز طراحان گرافیک را گرد هم می آورد. امسال نیز همچون سال های گذشته هفته گرافیک از 7 تا 14 اردیبهشت ماه در در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
همزمان با مراسم افتتاحیه هفته گرافیک تهران 93 نمایشگاه پوسترهای نسل نو طراحان گرافیک با عنوان منفی 30 در خانه هنرمندان ایران برپا خواهد شد. در این نمایشگاه 245 اثر بر روی دیوار خواهد رفت که داوری این آثار را قباد شیوا، بیژن صیفوری، مجید عباسی، طاهره محبی تابان و علی رضا مصطفی زاده برعهده داشتند.
همچنین در روز افتتاحیه نمایشگاهی متشکل از 32 اثر از عباس سارنج از طراحان پیشگام بر روی دیوار خواهد رفت و 50 اثر از او در کاتالوگ منتشر خواهد شد.
مراسم اهدای جوایز چهارمین نشان برتر اردیبهشت به پژوهش‌ها و مقالات مرتبط با حوزه گرافیک نیز در این هفته برگزار می‌شود. علاوه بر این از عباس سارنج، سروژ آقاکیان و محمدحسین حلیمی در این رویداد تقدیر خواهد شد.
از بخش های ویژه این هفته می توان به حضور «فونس هیکمن» طراح برجسته گرافیک آلمانی اشاره کرد. همزمان با مراسم افتتاحیه نمایشگاهی از 60 اثر او در خانه هنرمندان ایران برپا خواهد شد و او در طول هفته گرافیک سخنرانی خواهد کرد.
هفته گرافیک تهران 93 همزمان با روز جهانی گرافیک (7 اردیبهشت) و با حمایت ایکوگرادا (انجمن بین‌المللی مجامع طراحی گرافیک) 7 تا 14 اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
 

“ برنامه‌های هفته گرافیک در خانه هنرمندان ایران ”
آدرس
تلفن و فکس : 33321246-021       تلفن همراه : 3545076-0912 - 3545076-0935
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سهراب خوشینی باشد.
طراحی سایت و هاست : وب سپنتا